TRANSPORT KRAJOWY, MIĘDZYNARODOWY I SPECJALISTYCZNY

Mamy przyjemność zaoferować Państwu nasze usługi w zakresie przewozu towarów na rynku krajowym i międzynarodowym, które świadczymy od 20 lat w oparciu o profesjonalna kadrę spedytorów i doświadczonych kierowców. Nasz zespół liczy 20 osób. Przewozy wykonujemy własnym taborem, jak również korzystamy z usług podwykonawców w ramach stałych umów.

Charakteryzuje nas terminowość realizacji, solidność wykonania i przystępna cena. Nasza firma nie stosuje sztywnych stawek przewozowych, umożliwiając każdorazowo negocjacje cen. Prowadzimy stałą współpracę z wieloma eksporterami oraz uznanymi spedycjami zarówno w kraju jak i za granicą. Świadczymy usługi transportowe na terenie polski oraz całej europy. Jednakże preferowane przez nas kierunki to: Węgry, Czechy, Słowacja, Słowenia, Holandia, Belgia, Włochy.

Na obecną chwilę posiadamy

  • 10 ciągników siodłowych SCANIA, ładowność 24t z naczepami (firanka) o wymiarach 13,60 x 2,48 x 2,75
  • 2 samochody ciężarowe SCANIA, ładowność 11t o wymiarach 7,80 x 3,00 x 2,50 oraz 8t o wymiarach 3,00 x 7,60 x 2,50
  • 3 samochody ciężarowe SCANIA z naczepami specjalistycznymi przeznaczonymi do przewozu ładunków ponad gabarytowych.

Transport krajowy i międzynarodowy

Nawiązując z nami współpracę mają Państwo pewność, że powierzony nam towar dotrze bezpiecznie i terminowo do miejsca przeznaczenia. Deklarujemy, iż w przypadku awarii zobowiązujemy się zapewnić Państwu auto zastępcze, aby zabezpieczyć ciągłość transportu na wyznaczonych przez Państwa trasach. Na wszystkie nasze usługi posiadamy pełną dokumentację tj.: ubezpieczenie przewoźnika, licencja, zezwolenie na transport odpadów (z wyłączeniem odpadów niebezpiecznych).